עמותת אופק שירות לאומי / אזרחי / קהילתי משמעותי - משו עלינו

מה אעשה כשאהיה גדולה?
מה מתאים לי ללמוד ואיפה?
מה האפשרויות שלי? מה הסיכויים?
איך אסיים עם "החובה הזו" הכי מהר ובקלות?
איך אמלא את חובתי למדינה?

דווקא הדבר שנתפס בתור "חובה למדינה", הוא בעצם

הזדמנות גדולה בשבילך

אולי מישהו שכבר עשה את זה, יכול לכוון גם אותך?!

אם תצטרפו לתהליך מחייב של צעירים ששואפים קדימה, נסייע לך לרכוש כלים בכדי לממש את האפשרות הזו.

יהיה מדהים לגלות איך השרות הלאומי / אזרחי / קהילתי שלך – הוא ודווקא הוא – יהפוך להיות המקפצה להרבה מהדברים שחלמת ללמוד, לדעת ולהשיג מהחיים, ולא ידעת איך.

עמותת אופק לקידום מתנדבים צעירים בישראל היא ארגון לשינוי חברתי וגוף מוכר לשירות לאומי / אזרחי / קהילתי. העמותה הוקמה בשנת 2014, כיוזמה משותפת של קרן רש”י ועמותת מרכז מעשה.

עמותת אופק רואה בשירות הלאומי / אזרחי / קהילתי פלטפורמה מבטיחה, ואפילו, מנצחת, שבכוחה להגביר את סיכויי ההצלחה שלכם ולהוביל אתכם להתפתחות, למנהיגות ולהגשמה. אנו מאמינים כי השרות הלאומי / אזרחי / קהילתי הוא כלי רב עוצמה המקדם השתלבות של צעירים בחברה, מאפשר בניית חוסן חברתי ויצירת ערבות הדדית בין צעירים מכל הקבוצות והמגזרים בארץ.

עמותת אופק הוקמה כדי לעשות משהו משמעותי עבור צעירים וצעירות שרוצים לעשות משהו משמעותי עם עצמם בשרות. כן, כמו כל גוף לשרות לאומי / אזרחי / קהילתי אנו דואגים לגיוס, מיון, הכשרה, השמה וליווי של מתנדבות שרות לאומי / אזרחי / קהילתי, אבל אנחנו מובילים את התהליך הזה עם טוויסט קטן: את/אתה!

עמותות לשירות לאומי

הגשמת חלום

שירות לאומי / אזרחי / קהילתי מותאם אישית
שירות לאומי

התנדבות בקהילה

הזדמנות עבורך לצעוד לעבר החלום שלך

מעטפת תומכת

רכזים מעולים, מנטורים מקצועיים, הכשרות וסדנאות מיוחדות

הזדמנות גדולה בשבילך

לא לפי ציוני הבגרות שלך, איפה נולדת, או מה ארץ המוצא שלך.. אלא כמה מוטיבציה יש לך, והאם יש בך רצון לשנות ולהתמודד עם אתגרים כי אלו הם לטעמנו הדברים שמובילים אדם להצלחה… זה מה שאנחנו מחפשים אצלך…

אז, אם מה שמעניין אותך הוא איפה לעשות את השרות הכי מהר וקל, כמה שעות זה ידרוש ממך– עמותת אופק לא בשבילך. אנחנו מחפשים את אותם צעירים שיש בהם רצון פנימי להתפתח, ולממש את עצמם כבר במהלך השירות הלאומי / אזרחי / קהילתי שלהם.

כארגון המבוסס שותפים מהמדינה, אנשי עסקים ופילנתרופים מהארץ ומהעולם, אנו מקדמים גישות עצמאיות וחדשניות על מנת לממש חזון חברתי גדול, חזון שיבוא לידי ביטוי בשרות לאומי / אזרחי / קהילתי איכותי ומשמעותי לך, למדינה ולחברה.